
1060 aluminiumlegering
Legering: 1060
Temperatuur: O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H28, H112
Dikte: 0,2 mm tot 100 mm
Breedte: 500 mm tot 2000 mm
Lengte: 1000 mm tot 6000 mm
Certificering: ISO 9001, SGS-testrapport, materiaalcertificaat (MTC)
Als professionele leverancier van 1060 aluminiumlegeringen met meer dan 20 jaar productie-ervaring produceren wij hoge-kwaliteit ASTM B209 1060 aluminiumlegeringsplaten, -platen en -spoelen voor klanten over de hele wereld. Onze geïntegreerde faciliteit verzorgt het gieten, warmwalsen, koudwalsen, gloeien en afwerken-waardoor volledige kwaliteitscontrole in elke fase wordt gegarandeerd. Met een jaarlijkse productie van meer dan 200.000 ton en ISO 9001-certificering bieden we concurrerende prijzen voor 1060 aluminiumlegeringen, flexibele minimale bestelhoeveelheden (MOQ) en tijdige levering. Inspecties door derden-(SGS, BV) zijn welkom. Volledige fabriekstestcertificaten met traceerbaarheid van het materiaal worden verstrekt.
1060 aluminiumlegering is een commercieel zuiver gesmeed aluminium met een minimaal aluminiumgehalte van 99,6%. Het biedt een hoge ductiliteit, uitstekende corrosieweerstand, uitstekende thermische geleidbaarheid (~230 W/(m·K)) en elektrische geleidbaarheid (~62% IACS). Ideaal voor warmtewisselaars, elektrische componenten, bewegwijzering, chemische apparatuur en architecturale toepassingen. Verkrijgbaar in de temperaturen O tot en met H18, in vormen zoals plaat, plaat, spoel, strip, folie, staaf, staaf, buis en extrusie.
Belangrijkste kenmerken
Hoge zuiverheid
Minimaal aluminiumgehalte van 99,6%
Uitstekende corrosiebestendigheid
Superieure prestaties in verschillende omgevingen
Uitstekende elektrische geleidbaarheid
61% IACS, ideaal voor elektrische toepassingen
Uitstekende thermische geleidbaarheid
234 W/(m·K), geschikt voor warmteoverdrachtstoepassingen
Superieure vervormbaarheid
Kan gemakkelijk worden gevormd en diepgetrokken
Goede lasbaarheid
Alle gangbare lasmethoden kunnen worden toegepast
Technische specificaties
| Item | Specificatie |
|---|---|
| Legering | 1060 (groter dan of gelijk aan 99,6% Al) |
| Woedeaanval | O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H28, H112 |
| Beschikbare formulieren | Plaat, plaat, spoel, strip, folie, staaf, staaf, draad, buis, pijp, extrusie |
| Normen | ASTM B209, EN 573, GB/T 3880, JIS H4000, ISO 6361 |
| Certificering | ISO 9001, RoHS, ASTM, SGS/BV gecontroleerd beschikbaar |
| MOQ | 5 ton typisch; kleinere hoeveelheden beschikbaar voor voorraadgroottes |
| Doorlooptijd | 15–25 dagen (voorraad: 7–10 dagen; aangepaste bestellingen: 25–35 dagen) |
Chemische samenstelling (%)
|
Element |
Vereisten |
Typische waarde |
|
Aluminium (Al) |
Groter dan of gelijk aan 99,60 |
99.65 |
|
Silicium (Si) |
Kleiner dan of gelijk aan 0,25 |
0.15 |
|
Ijzer (Fe) |
Kleiner dan of gelijk aan 0,35 |
0.25 |
|
Koper (Cu) |
Kleiner dan of gelijk aan 0,05 |
0.03 |
|
Mangaan (Mn) |
Kleiner dan of gelijk aan 0,03 |
0.02 |
|
Magnesium (Mg) |
Kleiner dan of gelijk aan 0,03 |
0.02 |
|
Zink (Zn) |
Kleiner dan of gelijk aan 0,05 |
0.03 |
|
Titaan (Ti) |
Kleiner dan of gelijk aan 0,03 |
0.02 |
|
Andere elementen |
Kleiner dan of gelijk aan 0,03 |
0.02 |
Mechanische eigenschappen door tempering
|
Woedeaanval |
Treksterkte (MPa) |
Opbrengststerkte (MPa) |
Verlenging (%) |
|
O (gegloeid) |
65-95 |
25-55 |
25-35 |
|
H12 |
80-110 |
60-90 |
10-20 |
|
H14 |
95-125 |
80-110 |
6-16 |
|
H16 |
110-140 |
95-125 |
4-12 |
|
H18 |
130-160 |
115-145 |
2-8 |
Fysieke eigenschappen
|
Eigendom |
Waarde |
|
Dikte |
2,70 g/cm³ |
|
Smeltpunt |
645-655 graden |
|
Elektrische geleidbaarheid |
61% IACS |
|
Thermische geleidbaarheid |
234 W/(m·K) |
|
Coëfficiënt van thermische uitzetting |
23,6 × 10⁻⁶/ graad |
Productie- en verwerkingsfuncties
Heetwalsen en koudwalsen: 1060 aluminiumplaat wordt vervaardigd door middel van warmwals- of koudwalsprocessen. Heet{2}}gewalste platen bieden superieure interne spanningsverlichting en uniformiteit van de dikte; koud-gewalste platen bieden nauwere maattoleranties en een helderdere oppervlakteafwerking.
Gloeien: 1060 is een niet-warmte-behandelbare legering. Sterkte wordt bereikt door vervormingsharding (koud bewerken), niet door warmtebehandeling. Gecontroleerd gloeien produceert temperaturen van O (volledig uitgegloeid) tot H18 (volledig hard).
Opties voor oppervlaktebehandeling:
Walsafwerking (standaard als-gewalst oppervlak)
Geanodiseerde afwerking (verbeterde corrosieweerstand en decoratief uiterlijk)
Reliëf-/geribbelde plaat (anti-slipoppervlak)
Heldere/spiegelende afwerking (bewegwijzering en decoratieve toepassingen)
Gecoat (verf of PVDF voor de buitenkant van gebouwen)
Kwaliteitsinspectie en documentatie
Inspectiemethoden:
Analyse van de chemische samenstelling: Spectrometertests om aluminiumzuiverheid groter dan of gelijk aan 99,6% te verifiëren
Testen van mechanische eigenschappen: testen op trek, rek en rek volgens ASTM B557
Dimensionale inspectie: metingen van dikte, breedte en vlakheid met behulp van precisiemeters
Oppervlaktekwaliteitsinspectie: Visuele inspectie op krassen, olievlekken, corrosie en defecten
Inspectie door derden-: SGS, BV of door de klant-genomineerde inspecteurs zijn welkom
Kwaliteitsdocumenten beschikbaar:
Molentestcertificaat (MTC / EN 10204 3.1)
Rapport chemische samenstelling
Rapport mechanische eigenschappen
Dimensionaal inspectierapport
Certificaat van oppervlaktekwaliteit
RoHS-conformiteitscertificaat

Toepassingen
Chemische apparatuur
Opslagtanks, verwerkingsvaten, leidingwerk
Elektrische industrie
Rails, condensatorschalen, kabelmantels
Voedselverwerking
Opslagcontainers, verwerkingsapparatuur
Architectonisch
Decoratieve panelen, dakbedekking, gevelbekleding
1060 versus 1070 versus 3003 – Selectiegids
| Vergelijkingsfactor | 1060 legering | 1070 legering | 3003 Legering |
|---|---|---|---|
| Zuiverheid van aluminium | Groter dan of gelijk aan 99,60% | Groter dan of gelijk aan 99,70% | Balans (Mn gelegeerd) |
| Sleutellegeringselement | Geen (puur) | Geen (puur) | Mangaan 1,0–1,5% |
| Treksterkte | 75–150 MPa | 70–85 MPa | 130–180 MPa |
| Verlenging | 30–40% | 30–40% | 20–30% |
| Elektrische geleidbaarheid | ~62% IACS | ~62% IACS | ~68% IACS |
| Thermische geleidbaarheid | ~230 W/(m·K) | ~230 W/(m·K) | ~190 W/(m·K) |
| Corrosiebestendigheid | Uitstekend | Uitstekend | Goed |
| Anodiseerkwaliteit | Uitstekend | Uitstekend | Goed |
| Warmtebehandelbaar | Nee | Nee | Nee |
| Relatieve prijs | Laag | Medium | Laag-gemiddeld |
Selectiebegeleiding:
Kies 1060voor kosteneffectief zuiver aluminium met uitstekende vervormbaarheid, geleidbaarheid en corrosieweerstand
Kies 1070wanneer maximale zuiverheid en hoogste geleidbaarheid cruciaal zijn
Kies 3003wanneer een hogere sterkte (ongeveer 20% sterker dan de 1xxx-serie) vereist is met behoud van een goede vervormbaarheid
Veelgestelde vragen
Q1: Wat is de MOQ voor 1060 aluminiumlegering?
De standaard MOQ is 5 ton. Voor voorraadgroottes en standaardspecificaties kunnen kleinere hoeveelheden per geval-- worden verwerkt.
Q2: Wat is de doorlooptijd?
Voorraadartikelen: 7–10 dagen. Aangepaste bestellingen: 15-25 dagen. Voor grote of gespecialiseerde bestellingen kan het 25-35 dagen duren.
Q3: Welke betalingsvoorwaarden accepteert u?
T/T, L/C, D/P, D/A en Western Union. Voorwaarden zijn bespreekbaar op basis van de ordergrootte en klantgeschiedenis.
Vraag 4: Kan ik gratis monsters krijgen?
Ja. Monsters worden gratis verstrekt. De koper draagt de verzendkosten.
V5: Kan ik een inspectie door een derde- partij aanvragen?
Ja. SGS, BV of een door de klant-genomineerd inspectiebureau zijn welkom. Voorafgaand aan de verzending moet een inspectie plaatsvinden.
Vraag 6: Welke kwaliteitsdocumenten verstrekt u?
Mill Test Certificate (EN 10204 3.1), rapport over de chemische samenstelling, rapport over mechanische eigenschappen, dimensionaal rapport, certificaat voor oppervlaktekwaliteit en RoHS-conformiteitscertificaat.
Vraag 7: Hoe wordt 1060 aluminiumlegering verpakt voor export?
Waterdicht kraftpapier + plastic folie vochtbarrière + zeewaardige houten pallets met metalen omsnoering. Aangepaste verpakking beschikbaar.
Q8: Wat is de prijs van 1060 aluminiumlegering?
Prijs is afhankelijk van temperatuur, dikte, hoeveelheid, oppervlakteafwerking en huidige marktomstandigheden. Neem contact met ons op met uw specificaties voor een vaste offerte binnen 24 uur.
Vraag 9: Bieden jullie aangepaste formaten aan?
Ja. Aangepaste dikte, breedte, lengte en oppervlakteafwerkingen zijn beschikbaar. Geen minimum voor maataanpassing buiten de standaard MOQ.
Vraag 10: Wat is het verschil tussen O- en H14-temperatie?
O temper is volledig uitgegloeid (zachtste, maximale vervormbaarheid). H14 is ½ hard (hogere sterkte, matige vervormbaarheid). Kies O voor dieptrekken; H14 voor buigen en algemene fabricage.
Vraag 11: Kunt u de traceerbaarheid van materialen garanderen?
Ja. Alle zendingen omvatten volledige traceerbaarheid met hittenummer en maaltestcertificaten.
Vraag 12: Welke industrieën gebruiken 1060 aluminiumlegeringen het meest?
Automotive (thermisch beheer van elektrische voertuigen), elektronica (koellichamen, behuizingen), constructie (gevels, vliesgevels), bewegwijzering, chemische verwerking en algemene fabricage.
Vraag prijs en technische informatie aan
Op zoek naar een betrouwbare leverancier van 1060 aluminiumlegeringen? Concurrerende 1060 aluminium prijzen nodig voor uw volgende project? Neem contact met ons op met uw specificaties en ontvang binnen 24 uur een gedetailleerde offerte.
Populaire tags: 1060 aluminiumlegering, China 1060 aluminiumlegering fabrikanten, leveranciers, fabriek
Een paar
2024 aluminiumlegeringVolgende
ASTM B209 aluminium plaatMisschien vind je dit ook leuk
Aanvraag sturen










